Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 24 часа

Се уште не е завршен вонредниот инспекциски надзор на клиниката за абдоминална хирургија, КАРИЛ и Гинеколошко акушерската клиника од страна на Државниот ...
| | веќе видена

Денеска по посетата на Битола, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски одговараше на прашањата на медиумите. Едно од прашањата е зошто РЕК Битола ...
сите 6 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски оствари средба со деканот на Факултетот за безбедност проф. д-р Никола Дујовски со цел увид во тековните ...
сите 2 | | | веќе видена

Во ВМРО-ДПМНЕ во тек се внатрепартиски анкети за кандидат за градоначалник од ВМРО-ДПМНЕ за следните локални избори, изјави денеска во Битола Христијан ...
| | веќе видена